logo21

Serwis bram i szlabanów

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny montowanych przez nas bram , napędów  i szlabanów.

Posiadamy Licencję Nice dającą możliwość dokonywania montażu produktów firmy Nice z zachowaniem gwarancji oraz prawo do wykonywania płatnych przeglądów technicznych przedłużających gwarancję według zasad zawartych w karcie gwarancyjnej Nice (także tych montowanych przez inne firmy).

Licencja NiceLicencja Nice

Naprawiamy też istniejące napędy bram i szlabany takich firm jak Nice (w tym dobrze znane, aczkolwiek już nie sprzedawane Nice Spido do bram garażowych, Nice Robo do bram przesuwnych oraz Nice Moby do bram skrzydłowych, czy szlabany Nice Wil lub Nice Signo), czy Faac ( w tym między innymi Faac 740 do bram przesuwnych czy Faac 414 do bram skrzydłowych) oraz wszystkie napędy firmy Tousek. W miarę dostępu do części zamiennych serwisujemy też napędy i szlabany innych firm.

Zapytania i zgłoszenia prosimy kierować pod numer 601 425 704.

Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla przemysłu. Możliwe jest też zawarcie długoterminowej umowy serwisowej. Wymaga to wcześniejszej inwentaryzacji bram i urządzeń przyjmowanych do serwisowania.

 

Brama skrzydłowa. Brama garażowa. Szlaban.Brama przesuwna. Brama garażowa. Brama garażowa. Brama przesuwna. Brama skrzydłowa. Napęd podziemny. Szlaban M-BAR.