Maral - instalacje elektryczne

Bramy garażowe Nice

Bramy garażowe Nice to klasyczna i ponadczasowa forma, jak również rozwiązanie nawiązujące do nowoczesnej stylistyki. Trzy wzory przetłoczeń, bogata paleta kolorystyczna, wiele wariantów wymiarów standardowych oraz specjalnych sprawiają, że bramy garażowe Nice idealnie komponują się w każdym stylu architektonicznym. Dostępne zarówno w wersji ręcznej, jak i automatycznej, zapewniają wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo.

Bramy segmentowe

Bramy segmentowe Nice to idealne rozwiązanie nawet dla najmniejszego garażu. Dzięki temu, że brama otwiera się pionowo do góry, a jej konstrukcja pozostaje na górnych, poziomych prowadnicach podsufitowych, możliwe jest bardzo efektywne wykorzystanie przestrzeni wewnątrz i na zewnątrz garażu. Rozwiązanie to umożliwia zaparkowanie nawet wysokiego auta tuż przy bramie. Podczas cyklu pracy brama nie zajmuje miejsca na podjeździe, co jest szczególnie użyteczne w przypadku posesji z krótkimi podjazdami lub w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszego czy samochodowego. To nowoczesne rozwiązanie pozwala maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, ponieważ miejsce potrzebne do zabudowy i funkcjonowania bramy jest ograniczone do minimum.

Segmentowe bramy garażowe Nice to trzy wzory przetłoczeń poziomych dobrane tak, by umożliwić swobodne dostosowanie wyglądu bramy zarówno do klasycznej, jak i nowoczesnej architektury budynku. W ramach naszych usług oferujemy montaż oraz serwis bram i szlabanów.

Jakie rodzaje bram garażowych oferujemy?

W naszym asortymencie mamy kilka sprawdzonych rodzajów bram garażowych. Wśród nich możemy wyróżnić modele:

Nice Classic - wąskie przetłoczenia poziome to wyjątkowo uniwersalne rozwiązanie. Idealnie komponuje się zarówno z nowoczesną, jak i klasyczną architekturą domu.

Nice Classic

Nice Premium - szerokie przetłoczenia poziome to połączenie klasycznego i nowoczesnego wzornictwa. Eleganckie pojedyncze przetłoczenie w środkowej części sekcji, zwłaszcza w okleinach drewnopodobnych, do złudzenia przypomina bramę wykonaną z litego drewna. To rozwiązanie idealnie komponujące się zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej architekturze.

Nice Premium

Nice Design - gładka powierzchnia bez przetłoczeń poziomych, zachwycająca prostotą formy i elegancją, idealnie wyglądająca w nowoczesnych budynkach.

Nice Design

Nice Eco - oferta automatycznych bram segmentowych Nice ECO powstała w odpowiedzi na potrzebę stworzenia jeszcze atrakcyjniejszej cenowo oferty bram garażowych stwarzających większe możliwości konkurowania na naszym rynku. Dostępna jest w 9 wymiarach standardowych i w 3 niezwykle popularnych kolorach: brąz, złoty dąb i orzech.

Nice Eco

Szczegółowe informacje (PDF):

Nice bramy garażowe segmentowe - ulotka
Bramy garażowe segmentowe