Maral - instalacje elektryczne

Serwis bram i szlabanów

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny bram, napędów  i szlabanów.

Posiadamy Licencję Nice dającą możliwość dokonywania montażu produktów firmy z zachowaniem gwarancji oraz prawo do wykonywania płatnych przeglądów technicznych przedłużających gwarancję według zasad zawartych w karcie gwarancyjnej Nice (także tych montowanych przez inne firmy).

Licencja NiceLicencja Nice

Naprawa bram

Zajmujemy się naprawą bram i szlabanów takich firm, jak Nice (w tym dobrze znane, aczkolwiek już niesprzedawane Nice Spido do bram garażowych, Nice Robo do bram przesuwnych oraz Nice Moby do bram skrzydłowych, czy szlabany Nice Wil lub Nice Signo), czy Faac (w tym między innymi Faac 740 do bram przesuwnych czy Faac 414 do bram skrzydłowych) oraz wszystkie napędy firmy Tousek. W miarę dostępu do części zamiennych serwisujemy też napędy i szlabany innych firm.

Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przemysłu. Możliwe jest też zawarcie długoterminowej umowy serwisowej. Wymaga to wcześniejszej inwentaryzacji bram i urządzeń przyjmowanych do serwisowania.

Zapytania i zgłoszenia prosimy kierować pod numer 601 425 704.

Brama skrzydłowa. Brama garażowa. Szlaban.Brama przesuwna. Brama garażowa. Brama garażowa. Brama przesuwna. Brama skrzydłowa. Napęd podziemny. Szlaban M-BAR.