Maral - instalacje elektryczne

Serwis bram w Katowicach

Ofertę serwisu bram kierujemy m.in. do klientów z Katowic oraz okolic. Świadczymy usługę serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego. Jesteśmy doświadczoną firmą, która specjalizuje się w montażu i naprawie bram garażowych segmentowych, rozwiernych, roletowych, a także napędów i szlabanów (parkingowych i elektromechanicznych). Pomożemy zarówno w przypadku poważnej usterki, jak i dokonamy regularnego przeglądu. Konserwacja bram oraz cykliczny serwis pozwoli na ich bezawaryjną eksploatację przez wiele lat.

 

Czym się zajmujemy?

Nasze działania opierają się na doświadczeniu oraz wiedzy. Wyposażeni w profesjonalny sprzęt usuwamy usterki i sprawiamy, że brama ponownie działa bez zarzutu. Zajmujemy się m.in. naprawą automatyki bram, regulacją bram oraz napędów, wymianą zepsutych lub zużytych elementów, naprawą awarii mechanicznych. Serwis obejmuje również okresowe przeglądy, co znacząco ograniczy ilość pojawiających się później problemów podczas intensywnego użytkowania.

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej firmy, która dokona serwisu bramy lub jej przeglądu, zachęcamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu. Usługi realizujemy zarówno u klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Przyjedziemy na miejsce i zajmiemy się usterką. Nasz zespół zapewnia również fachowe doradztwo.